Оплата:

Оплата готівкою можлива при: кур'єрській доставці; самовивезення;

доставка по Україні післяплатою.

Усі взаєморозрахунки здійснюються у гривнях. Вартість послуг Нової Пошти з пересилання готівки складає 2% від вартості замовлення + 20 грн. за оформлення. Безготівковий розрахунок: Оплата товару перерахуванням на картковий рахунок Приватбанку (передплата) можлива за: кур'єрській доставці; самовивезення; відправлення замовлення по Україні.

Реквізити картки для оплати будуть надіслані Вам після підтвердження замовлення.

Можливість оплати платіжним дорученням на розрахунковий рахунок. 

Після підтвердження замовлення Вам буде надіслано рахунок-фактуру з необхідними реквізитами.
Перерахування коштів на розрахунковий рахунок необхідно здійснити протягом 3 днів з моменту підтвердження замовлення.
В іншому випадку Ваше замовлення буде анульоване. Відправка/доставка замовлення буде здійснена тільки після надходження грошей на р/р,
термін підтвердження становитиме 1-2 робочі дні.

Обмен и возврат:

Возврат товара осуществляется в соответствии с действующим законодательством Украины — «Закон о защите прав потребителей», в течение 14 календарных дней. Возврат товара возможен при соблюдении следующих условий: товар не эксплуатировался (является новым), сохранена заводская упаковка, наличие ярлыков и чек (накладная). 

Кабинетом Министров Украины утвержден перечень товаров надлежащего качества, которые не подлежат обмену или возврату (Постановление КМУ от 19 марта 1994 г. № 172).
Возврат/обмен товара производится в точке самовывоза. Доставка товара для возврата осуществляется за счет покупателя. Стоимость доставки не компенсируется. Возврат денег осуществляется в день возврата или, в случае отсутствия денег в кассе, в течение 5-7 дней.